شما اینجا هستید
اخبار لواسان » پیگیری مشکلات مسافران لواسان

بعد از گران شدن بنزنی و سهمیه ۲۵۰ لیتری برای تاکسی های گاز سوز و ۴۰۰ لیتری برای تاکسی های بنزینی مشکلات حمل و نقلی برای ساکنین لواسان پیش آمد , این سهمیه برای تاکسی هایی که باید روزی چندین بار گردنه قوچک لواسان را بالا و پایین بروند کفایت نمیکند از اینرو فعالیت برخی تاکسی ها در این چند روزه کمتر شده و شنیده شد که برخی تاکسی ها در مسیر تجریش مسافران را تا ایستگاه مینی سیتی جابجا میکنند.
نبود مسافر در ساعات بعد از غروب افتاب و بدون مسافر حرکت کردن به سمت تجریش یا مترو نیز یکی از دلایل عدم صرفه برای فعالیت بیشتر تاکسی داران محترم می باشد همه این موارد مشکلات فراوانی را برای مسافران این خطوط ایجاد کرده است.
در تماس تلفنی که با جناب آقای سید صادق میر بابایی مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری لواسان داشتیم , ایشان ضمن اشاره به مشکلات بوجود آمده برای تاکسی داران لواسان برای حل مشکلات حمل و نقلی اینطور بیان کردند :
در مسیر لواسان تهرانپارس مشکل خاصی گزارش نشده است اما برای خدمات رسانی بهتر در مسیر لواسان-مترو و لواسان-تجریش  خودرو های ون در مسیر ها اضافه شده اند که خود حجم قابل توجهی از مسافران را جابجا میکنند , همچنین برای نظارت بر فعالیت تاکسی ها دو خودروی بازرسی بر روند کار تاکسی داران نظارت میکنند.
ایشان افزودند در مسیر مترو – لواسان به جهت خدمات رسانی بهتر و کاهش هزینه ها , یک عدد مینی بوس مشغول به کار شده است که عصر ها از لواسان حرکت میکند و ساعت ۶:۳۰ در مترو آماده سوار کردن مسافران میباشد همچنین خرید دو مینی بوس دیگر در دستور کار قرار گرفته که در صورت انجام , خدمات رسانی بهتر برای مسافران فراهم خواهد شد.
ایشان بیان کردند : با توجه به شرایط خاص لواسان و وجود گردنه قوچک, دریافت سهمیه بنزین بیشتر برای تاکسی داران لواسان را درخواست کرده و پیگیر هستیم.
همچنین درباره مسیر لواسان تجریش بیان کردند :
در مسیر تجریش به لواسان از ساعت ۱۸ الی ۲۰ که اوج حضور مسافران است  هر نیم ساعت یک مینی بوس برای جابجایی مسافران حاضر خواهد بود و قبل از آن ساعت ۱۳:۳۰ , ۱۴:۳۰ و ۱۵:۳۰ نیز مینی بوس ها اماده حرکت به لواسان میباشند که احتمالا ساعت ۱۵:۳۰ را به ساعات اوج حضور مسافران  تغییر خواهیم داد.
ایشان در پایان افزودند در بخش حمل و نقل وترافیک شهری برای خدمات رسانی بهتر به همشهران عزیز تمام تلاش خود را به کار بسته ایم و از  همشهریان عزیز درخواست می کنیم  هرگونه مشکل در حمل و نقل را با تلفن ۲۶۵۵۲۰۴۰ در میان بگذارند.
سید علی اکبر متین گو

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

لواسان آنلاین | لواسان آنلاین سایت اصلی شهر لواسان است که در آن اطلاعات کاملی در باره لواسان گذشته و حال لواسان تاریخ لواسان , محله های لواسان ,روستاهای لواسان,عکسهای لواسان , ویدئو های لواسان , اخبار لواسان , استخدام در لواسان خرید و فروش ملک و بسیاری موارد دیگر درباره لواسان وجود دارد.