شما اینجا هستید
حوادث » سارق شرور لواسان دستگیر شد

سرگرد الهی خبرداد؛

سارق شرور لواسان دستگیر شد

رئیس کلانتری ۱۱۶ لواسانات گفت: سارق شرور که با تهدید قمه اقدام به زورگیری از شهروندان می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش شمیران پرس، سرگرد حسن الهی رئیس کلانتری ۱۶۶ لواسانات در تشریح این خبر گفت: از چند روز قبل گزارشاتی مبنی بر زورگیری‌های یک جوان قمه به دست از شهروندان به کلانتری مخابره شد که تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای شناسایی این زورگیر خشن وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران در ابتدا اطلاع پیدا کردند که یک جوان در ساعت‌های مشخص با یک قمه ۶۰ سانتی متری اقدام به زورگیری از طعمه هایش می‌کند و وسایل با ارزش و گوشی موبایل به سرقت می‌برد.

سرگرد الهی ادامه داد: تیم پلیسی با شناسایی محل‌های سرقت شروع به گشت زنی کردند تا اینکه ساعت ۱۶ چهارشنبه ۴ دی ماه سارق قمه به دست را سوار بر یک موتور و همدستش شناسایی کردند و در یک عملیات غافلگیرانه مسیر این شرور سارق را بستند، اما این متهم با در دست داشتن قمه سعی داشت با تهدید و حمله به سمت ماموران پا به فرار بگذارد که ماموران پیشگیری کلانتری ۱۶۶ لواسانات با تیزهوشی موفق به زمینگیر کردن این شرور شدند.

رئیس کلانتری ۱۶۶ لواسانات اظهار داشت: متهم پس از دستگیری به ۴ زورگیری از شهروندان در هفته‌های گذشته اعتراف کرد و گفت که در ابتدا سوژه هایم را که زیورآلات و گوشی‌های موبایل گرانقیمت داشتند را شناسایی می‌کردم و سپس با تهدید قمه دست به دزدی می‌زدم.

سرگرد حسن الهی در توصیه به شهروندان گفت: در زمان تردد در خیابان‌های خلوت زیور آلات خود را بپوشانید و ترجیحا هنگام استفاده از گوشی تلفن همراه در محل‌های پرتردد و سرپوشیده حضور داشته باشید. در زمان عبور از خیابان گوشی‌های تلفن همراه را به دست نگیرید و از صحبت کردن در خیابان‌های خلوت و تاریک خودداری کنید تا در دام تبهکاران گرفتار نشوید.

این مقام انتظامی درپایان گفت: سارق شرور که یک متهم سابقه دار است پس از اعتراف به سرقت‌ها بر‌ای سیر مراحق قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

لواسان آنلاین | لواسان آنلاین سایت اصلی شهر لواسان است که در آن اطلاعات کاملی در باره لواسان گذشته و حال لواسان تاریخ لواسان , محله های لواسان ,روستاهای لواسان,عکسهای لواسان , ویدئو های لواسان , اخبار لواسان , استخدام در لواسان خرید و فروش ملک و بسیاری موارد دیگر درباره لواسان وجود دارد.