شما اینجا هستید
حوادث » جنایت رستوران لواسان سرانجام رابطه شوم زن شوهردار و مرد غریبه

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، عصر بیستم آبان سال ۹۷ جسد پلاستیک پیچ یک مرد ۴۵ ساله که شواهد نشان می‌داد خفه شده بود در بیابان‌های لواسان پیدا شد.

پلیس به تحقیق پرداخت و دریافت جسد متعلق به مردی به نام سهیل است که پسرانش چند روز قبل ناپدید شدن وی را به پلیس اعلام کرده بودند. پسر بزرگ ادعا کرد پدرش قرار بود سوله‌ای را در اسلامشهر اجاره دهد به همین دلیل با یک مرد جوان به نام اصغر قرار ملاقات داشت. با اظهارات پسرجوان، پلیس به ردیابی اصغر پرداخت. اما این مرد همزمان با کشته شدن سهیل از محل کارش که رستورانی در لواسان بود تسویه حساب کرده و به مکان نامعلومی گریخته بود. پلیس به ردیابی وی پرداخت و سرانجام اصغر را که در یک سالن غذاخوری بین راهی در اتوبان قزوین – تبریز مشغول به کار شده بود بازداشت کرد.

اصغر به قتل سهیل با همدستی همسر وی به نام مریم اعتراف کرد. وی گفت: حدود یک سال پیش وقتی مریم به عنوان مشتری به رستوران آمد با او آشنا شدم. او از بدرفتاری‌های شوهرش گله می‌کرد تا این که تحت تاثیر حرف‌های او قرار گرفتم، پس از مدتی مریم پیشنهاد قتل شوهرش را مطرح کرد.

او مقداری پول به من داد تا با آن یک شوکر بخرم. مریم اطلاعات کاملی درباره سوله‌ای که شوهرش قصد اجاره آن را داشت به من داد و من به بهانه اجاره سوله با سهیل تماس گرفتم و با او در رستوران قرار گذاشتم.

وی ادامه داد: بعد از تعطیلی رستوران وقتی سهیل به آن جا آمد با شوکر به او زدم که بی حال شد سپس او را خفه و جسد را پلاستیک پیچ کردم و به حوالی کانال آبی در لواسان انداختم.

با اعتراف‌های این مرد، مریم به اتهام معاونت در قتل بازداشت شد و جرمش را گردن گرفت. آن‌ها در حالی در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند که رضایت اولیای دم را جلب کردند.

اصغر گفت: من تحت تاثیر حرف‌های مریم قرار گرفتم و به دلیل علاقه‌ای که به او داشتم شوهرش را کشتم. اما مریم اتهام معاونت در قتل را نپذیرفت. در پایان جلسه قضات با توجه به اعلام رضایت دو پسر قربانی متهمان را به زندان محکوم کردند. دو متهم تسلیم به رای شده و درخواست تخفیف در مجازات را مطرح کردند. به این ترتیب قضات دادگاه درخواست آن‌ها را پذیرفتند و اصغر با تخفیف در مجازات به سه سال زندان و مریم به یک سال زندان محکوم شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

لواسان آنلاین | لواسان آنلاین سایت اصلی شهر لواسان است که در آن اطلاعات کاملی در باره لواسان گذشته و حال لواسان تاریخ لواسان , محله های لواسان ,روستاهای لواسان,عکسهای لواسان , ویدئو های لواسان , اخبار لواسان , استخدام در لواسان خرید و فروش ملک و بسیاری موارد دیگر درباره لواسان وجود دارد.