شما اینجا هستید
اخبار لواسان » بررسی مشکلات زنان شمیرانات

 

بررسی مشکلات زنان شهرستانهاي شهرری،پردیس،شمیرانات و اسلام شهر و چالش ها وفرصت ها و ظرفیت های این حوزه در همایش بانوی ایرانی در شهرری با هدف تقویت هم افزایی بانوان و مسئولین استان و با حضور جناب آقای دکتر عارف،رئیس مجمع نمایندگان تهران و فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی و اقاي دكتر عليجاني دبير مجمع ، خانمها فاطمه سعیدی،سیده فاطمه ذوالقدر، طیبه سیاوشی، پروانه مافی و فریده اولادقباد انجام گردید.
در این همایش در حوزه زنان به مقوله بهداشت و درمان ، امور مربوط به معلولین و هم چنین ورزش و میراث فرهنگی و صنایع دستی پرداخته شد.
دکتر عارف،سخنران این همایش به نقش آفرینی نمایندگان زن مجلس در پیگیری و تدوین طرح‌های مهم مجلس اشاره کرد و افزود: مجلس به دنبال افزایش تعداد نمایندگان زن در مجلس است تا در این عرصه نیز زنان به میزان مردان مشارکت داشته باشند.
وی با بیان اینکه تبعیض مثبت را ضروری می دانیم به راهبرد اصلاح طلبان در دو انتخابات مجلس دهم و شورای اسلامی شهر تهران در تخصیص سهمیه ۳۰ درصدی به زنان اشاره کرد و گفت:عملکرد زنان مجلس دهم ما را در این راهبرد رو سفید کرد و باید در مجالس آینده تعداد زنان بیشتر شود.
در پایان نیز با حضور نمایندگان ، پرسش و پاسخ انجام و به جهت اهمیت و افاده این نشست ها بر تداوم آن تأکید شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

لواسان آنلاین | لواسان آنلاین سایت اصلی شهر لواسان است که در آن اطلاعات کاملی در باره لواسان گذشته و حال لواسان تاریخ لواسان , محله های لواسان ,روستاهای لواسان,عکسهای لواسان , ویدئو های لواسان , اخبار لواسان , استخدام در لواسان خرید و فروش ملک و بسیاری موارد دیگر درباره لواسان وجود دارد.